18.04.1911 р. До А. В. Крушельницького
| Львів | Львів, 18 цвітня 1911 |
Високоповажаний пане!
Жду й не діждуся від Вас звістки, що робиться з моєю «Гадюкою»? Мавши її в руках, я був би вже пустив її в світ.
Чи не найкраще було б звернути мені рукопис і кліше?
Д-р Іван Франко.
Примітки
Вперше надруковано: «Жовтень», 1958, № 12, с. 101.
Лист написаний рукою сина Андрія. Подається за оригіналом (ІЛ, ф. 3, № 1011).
Подається за виданням: Франко І. Я. Зібрання творів у 50-и томах. – К.: Наукова думка, 1986 р., т. 50, с. 393.
